B41042A4228M
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41042A4228M
B41042A4228M Hakkında
EPCOS B41042A4228M, 2200 µF kapasitesi ve 16V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantilidir. 68 mOhm empedansı ile düşük ESR özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 2.015 A ve 120 Hz'de 1.814 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre ve energy storage circuits'de kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegrasyonu sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 68 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.015 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.814 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V