B41042A3687M
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A3687M
B41042A3687M Hakkında
EPCOS B41042A3687M, 680 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 330 mOhms impedans değerine sahip bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar. 105°C'de 5000 saatlik ömür belirtimi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. 100 kHz'de 798 mA ve 120 Hz'de 638.4 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Ürün şu anda üretim dışı statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 798 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 638.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V