B41042A3567M
CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A3567M
B41042A3567M Hakkında
EPCOS B41042A3567M, 560 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisi sunar. 330 mOhm impedans değeri ile 100 kHz'de 733 mA ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 586.4 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 733 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 586.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V