B41042A336M
CAP ALUM 33UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A336M
B41042A336M Hakkında
EPCOS B41042A336M, 33 µF kapasitanslı, 80 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde olup through-hole montajı destekler. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 120 Hz'de 214.9 mA ripple current kapasitesine sahip, 1.8 Ohm impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. PCB tasarımlarında güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantı noktaları ve zaman sabitesi uygulamalarında yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 1.8 Ohms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 214.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V