B41042A2397M
CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A2397M
B41042A2397M Hakkında
EPCOS B41042A2397M, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile düşük gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial Through Hole montaj tipine sahip olup, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 480 mOhm impedans değeri ile düşük ESR özellikleri vardır. -55°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında ±20% tolerans ile çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantilidir. 120 Hz'de 358.4 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar yapıdaki bu kondansatör, bipolar uygulamalara uygun değildir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 480 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 358.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V