B41042A187M
CAP ALUM 180UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A187M
B41042A187M Hakkında
EPCOS B41042A187M, 180 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80 V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radyal montaj tipi through-hole konfigürasyonunda sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür garantisi ile -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 781 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı devreler içinde kullanılan bu kondansatör, 450 mOhms empedans değerine sahiptir. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 781 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V