B41042A126M
CAP ALUM 12UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A126M
B41042A126M Hakkında
B41042A126M, EPCOS (TDK) üretimi 12 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, can package tipi through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresine (105°C'de) sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına uygun olup, 120 Hz'de 90.2 mA ripple akım değerine sahiptir. Ürün statüsü obsolete olup, 3.4 Ohms impedans değeri ile karakterize edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
Impedance 3.4 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 90.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V