B41041A8477M
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41041A8477M
B41041A8477M Hakkında
B41041A8477M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470 µF kapasitansıyla 63V nominal gerilim için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketleme tipiyle through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 160 mOhms impedans ile yüksek frekansta 850 mA (100 kHz) ve düşük frekansta 680 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Not: Bu model obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V