B41041A7107M
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41041A7107M
B41041A7107M Hakkında
EPCOS B41041A7107M, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim değeriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 390 mOhms empedans değeri ile 100 kHz'de 315 mA ripple akımına dayanabilir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimlenir. Anahtarlamali güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ürün şu anda üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 315 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V