B41041A6475M
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41041A6475M
B41041A6475M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41041A6475M, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime sahip bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3.6 Ohm empedansı ile karakterize edilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ve 120 Hz'de 32.8 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Radial, can tipi kasa içinde gelen bu komponent, PCB'lere soketleme yoluyla monte edilir. Günümüzde üretimi durdurulmuş (obsolete) durumda olup, yedek parça veya eski cihaz onarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 3.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 32.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V