B41041A4108M
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41041A4108M
B41041A4108M Hakkında
EPCOS B41041A4108M, 1000 µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışır. 2000 saat ömür süresi 105°C'de belirlenen bu kondansatör, 120 mOhms empedans değeri ve ±20% tolerans ile karakterize edilir. 825 mA ripple akım kapasitesi 100 kHz'te ve 660 mA ripple akım kapasitesi 120 Hz'te sağlanır. Filtre devreleri, güç kaynakları, ses uygulamaları ve diğer genel amaçlı elektronik tasarımlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 825 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V