B41041A3227M
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41041A3227M
B41041A3227M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41041A3227M, 220 µF kapasitansı ve 10V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi özellikleri ile düşük frekans uygulamalarında 176 mA, yüksek frekans (100 kHz) uygulamalarında 220 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses devresi ve filtre uygulamalarında kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 580 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 176 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V