B41041A2107M
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41041A2107M
B41041A2107M Hakkında
EPCOS B41041A2107M, 100 µF kapasitanslı, 6.3 V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 1.2 Ohm impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılma uygunluğu vardır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir. 2000 saat 105°C'de ömür garantisi sunar. -40°C ile +105°C arasında çalışır. 100 kHz'de 130 mA, 120 Hz'de 91 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Zamanında filtre, desupme ve geçici voltaj sabitlemesi uygulamalarında tercih edilebilir. Parça obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 1.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 91 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V