B41022A4475M
CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41022A4475M
B41022A4475M Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41022A4475M, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipine sahip bu komponent, 16V rated voltaj ile genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 1000 saat ömür süresi ile belirtilen ürün, 120 Hz'de 20 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektir. Bu komponent şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V