B41002B7226M
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41002B7226M
B41002B7226M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41002B7226M, 22 µF kapasitans değerine ve 35V rated gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj özelliğine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma ile bağlanması gerekir. Kondansatör şu anda üretimi durdurulmuş durumdadır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V