B41002A7156M
CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41002A7156M
B41002A7156M Hakkında
EPCOS B41002A7156M, 15 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile radial konfigürasyonda tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% toleransa sahiptir. 85°C'de 1000 saatlik ömür özelliğine ve 120 Hz'de 40 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V