B41002A5106M
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41002A5106M
B41002A5106M Hakkında
EPCOS B41002A5106M alüminyum elektrolitik kondansatör, 10 µF kapasitans ve 25V nominal voltajda çalışır. Radial montaj tipinde through-hole teknolojisiyle yapılmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Operating temperature aralığı -40°C ile 85°C arasında olup, 85°C'de 1000 saatlik yaşam süresi garanti edilmektedir. Ripple current özelliği 10 kHz'de 49.3 mA ve 120 Hz'de 29 mA'dir. Ürün durum olarak obsolete (üretim durdurulmuş) olarak belirtilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 49.3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V