B41002A3156M
CAP ALUM 15UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41002A3156M
B41002A3156M Hakkında
EPCOS B41002A3156M, 15 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. Through-hole montaj türüne sahip olup, 1000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. ±20% tolerans ve radial can paketi ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 33.6 mA ve 120 Hz'de 28 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Bilgisayar, elektrik ve endüstriyel cihazlarda filtre ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. Ürün artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V