B40940B8107M000
CAP ALUM POL HY 100UF 20% 63V SM
Seri / Aile Numarası
B40940B8107M
B40940B8107M000 Hakkında
EPCOS B40940B8107M000, 100µF kapasitanslı ve 63V rated voltajlı alüminyum polimer hibrit kondansatördür. Surface mount radial can paketi ile tasarlanmıştır. Otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahip olup, -40°C ile 125°C arasında çalışabilmektedir. 22mOhm ESR değeri ve 3.4A @ 100kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, voltage regulation ve bypass uygulamalarında kullanılır. 4000 saatlük ömür garantisi 125°C'de sağlanmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.4 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 63 V