B36D301LPN401TD79M
CAP ALUM 400UF 300V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B36D301LPN401TD79M
B36D301LPN401TD79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen B36D301LPN401TD79M, 400 µF kapasitansı ve 300 V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmaya uyygundur. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılan bu kondansatör, -10% ve +50% tolerans aralığında üretilmektedir. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) konumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 300 V