B3100CE-13
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Paket/Kılıf
DO-214AB
Seri / Aile Numarası
B3100CE
B3100CE-13 Hakkında
B3100CE-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 100V 3A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. SMC (DO-214AB) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 3A ortalama doğrultma akımı ve 790mV ileri gerilim düşüşüne sahiptir. -55°C ile +150°C çalışma sıcaklık aralığında çalışabilir. SMPS devreleri, anahtarlamalı güç kaynakları, düşük gerilim doğrultma uygulamaları ve freewheeling diyot olarak kullanılmaya uygundur. 500ns'den daha hızlı geri kazanım süresi, modern anahtarlamalı uygulamalar için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 105pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 3 A