B2100SAF-13
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAF
Paket/Kılıf
DO-221AC
Seri / Aile Numarası
B2100SAF
B2100SAF-13 Hakkında
B2100SAF-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 100V 2A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. DO-221AC (SMA Flat Leads) yüzey montajlı paket ile sunulan bu komponentin maksimum ileri gerilimi 790mV @ 2A ve geri kaçak akımı 100V'de 10µA'tır. 93pF @ 4V, 1MHz kapasitansla karakterize edilen diyot, -55°C ile +150°C arasında çalışır. Fast Recovery özelliğine (≤500ns) sahip bu bileşen, güç kaynakları, anahtarlama uygulamaları, RF ve yüksek hızlı anahtarlama devrelerinde kullanılır. Düşük ileri gerilim düşüşü sayesinde verimli enerji dönüştürme sağlar. Ürün Obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMAF
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 2 A