B1100BE-13
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Paket/Kılıf
DO-214AA
Seri / Aile Numarası
B1100BE
B1100BE-13 Hakkında
B1100BE-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 100V 1A Schottky doğrultucu diyottur. SMB (DO-214AA) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 790 mV forward voltage ve 200 µA reverse leakage akımına sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den daha kısa kurtarma süresi sunar. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilen B1100BE-13, güç kaynakları, anahtarlanmış kütük kaynakları, güç yönetimi devrelerinde ve freewheeling uygulamalarında tercih edilen bir diyottur. 27pF kapasitansa sahip olan bileşen, 4V de 1MHz'de ölçülmüştür. Not: Bu ürün üretimden kaldırılmış durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 27pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 1 A