B1100-13-F
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
B1100-13
B1100-13-F Hakkında
B1100-13-F, Diodes Incorporated tarafından üretilen 100V 1A kapasiteli Schottky diyottur. SMA (DO-214AC) yüzey monte paketinde sunulan bu fast recovery diyotu, düşük forward voltaj düşüşü (790 mV @ 1A) ile karakterizedir. 500ns'den küçük recovery süresi sayesinde hızlı anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. Güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, AC/DC adaptörler ve ters akım koruması gibi uygulamalarda kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 4V'ta kapasitans değeri 80pF'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 80pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 1 A