AZSR143-1AE-12D
50A WIDE GAP RELAY
Seri / Aile Numarası
AZSR143
AZSR143-1AE-12D Hakkında
AZSR143-1AE-12D, American Zettler tarafından üretilen 50 Amper kapasiteli güç rölesinin de geniş boşluk tasarımlı versiyonudur. 12VDC bobinle çalışan bu rölö, SPST-NO (1 Form A) kontak yapılandırmasına sahiptir ve Silver Tin Oxide kontak malzemesi ile yüksek güvenilirlilik sağlar. 277VAC'ye kadar anahtarlama voltajı, EV şarj istasyonları, solar enerji sistemleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 20ms işletme süresi ve 10ms serbest bırakma süresine sahip olan cihaz, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Through Hole montaj tipi ve PC Pin terminator stiline sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 133.3 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 0.6 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type EV Charging, Solar
Release Time 10 ms
Switching Voltage 277VAC - Max