AZEV132-1AE1BG-24D
32A EV WIDE GAP RELAY
Seri / Aile Numarası
AZEV132-1AE1BG
AZEV132-1AE1BG-24D Hakkında
AZEV132-1AE1BG-24D, American Zettler tarafından üretilen 32 Amper kapasiteli güç rölesiydir. 24VDC coil voltajı ve 64.5 mA coil akımı ile çalışan bu rölede, non-latching coil tipi kullanılmıştır. Geniş boşluklu (wide gap) tasarımı ile yüksek voltaj uygulamalarında güvenli çalışma sağlar. DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B) kontakt konfigürasyonuna sahip olan rölede, kontakt malzemeleri olarak Silver Tin Oxide (AgSnO), Silver Nickel (AgNi) ve Gold (Au) kullanılmıştır. 400VAC'ye kadar anahtarlama voltajında kullanılabilen bu rölede, işletme zamanı 30 ms, serbest bırakma zamanı ise 10 ms'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışan rölede, Class F coil izolasyonu uygulanmıştır. EV şarj ve solar uygulamalarında kullanılan bu rölede, PC pin terminerler bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 64.5 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO); Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 32 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type EV Charging, Solar
Release Time 10 ms
Switching Voltage 400VAC - Max