AZDC6-2AE-24D
RELAY PWR DPST 12.5A 24VDC
Üretici
American Zettler
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
AZDC6-2AE-24D
AZDC6-2AE-24D Hakkında
AZDC6-2AE-24D, American Zettler tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesıdır. 24VDC bobini ile çalışan bu rölede DPST-NO (2 Form A) konfigürasyonunda 12.5A kontakları bulunmaktadır. AgSnO (Gümüş Kalay Oksit) kontakt malzemesi, 600VDC'ye kadar switching gerilimine izin verir. Bobin akımı 58.5 mA, çalışma gerilimi 18VDC minimum, serbest bırakma gerilimi 1.2VDC'dir. 30ms işletme ve 10ms serbest bırakma sürelerine sahip olan röle, -40°C ile +90°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Through Hole montajı ve PC Pin termination ile donatılmış, tam kapalı (Sealed - Fully) yapısıyla endüstriyel uygulamalarda, kontrol devreleri, aydınlatma sistemleri ve motor kontrol uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 58.5 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 12.5 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 600VDC - Max