AZ9871-2A-12DET
30A MICRO AUTO RELAY
Seri / Aile Numarası
AZ9871-2A-12DET
AZ9871-2A-12DET Hakkında
American Zettler AZ9871-2A-12DET, 30A kapasiteli micro otomotiv rölesidır. 12VDC bobinle çalışan bu rölede, DPST-NO (2 Form A) kontakları bulunmaktadır. Tam sealed tasarımıyla koruma sağlar. 47.2 mA bobini akımı, 3 ms işletme süresi ve 1.5 ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama gerçekleştirir. 6.9 VDC minimum işletme voltajından 24VDC maksimum anahtarlama voltajına kadar çalışır. -40°C ile 105°C arasında güvenilir performans gösterir. Otomotiv elektrik sistemlerinde akım kontrolü, lambalar, fan motorları ve solenoidlerin sürülmesinde yaygın olarak kullanılır. Through hole PC pin termination ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 47.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 6.9 VDC
Must Release Voltage 1.5 VDC
Operate Time 3 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Part Status Active
Release Time 1.5 ms
Switching Voltage 24VDC - Max