AZ733W-2AE-12DE
RELAY PWR DPST 12A 12VDC PCB
Seri / Aile Numarası
AZ733W
AZ733W-2AE-12DE Hakkında
American Zettler AZ733W-2AE-12DE, 12 amper kontrol kapasitesi ile tasarlanmış genel amaçlı güç rölesiydir. 12VDC bobine sahip bu rölede, DPST-NO (2 Form A) kontağı bulunmaktadır. 66.7 mA bobini akımında çalışan röle, 9 VDC'de çalışır ve 1.2 VDC'de serbest bırakılır. AgSnO (Silver Tin Oxide) kontakt malzemesi ile maksimum 277VAC/250VDC anahtarlama gerilimi sağlayabilir. 10 ms işletme ve 4 ms serbest bırakma süreleriyle hızlı komutasyona uygundur. PCB montajı için through-hole termination stiliyle üretilmiş, Class B izolasyona sahiptir. -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışması endüstriyel kontrol, güç yönetimi ve otomasyon uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 12 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 4 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 250VDC - Max