AZ2800-2A-24AE
40A MINIATURE POWER RELAY
Seri / Aile Numarası
AZ2800-2A-24AE
AZ2800-2A-24AE Hakkında
American Zettler AZ2800-2A-24AE, 40 Amper kapasiteli miniature güç rölesidir. 24VAC coil voltajıyla çalışan bu rölede DPST-NO (2 Form A) kontakt konfigürasyonu bulunmaktadır. AgCdO (Gümüş Kadmiyum Oksit) kontakt malzemesi ile 600VAC ve 30VDC'ye kadar anahtarlama kapasitesine sahiptir. 25ms işletme ve bırakma sürelerine, -40°C ile 65°C arası çalışma sıcaklığına sahip olup, Class F izolasyonlu coil'ine sahiptir. Sealed-Fully koruma derecesi ile tam yalıtımlı tasarıma sahip olan rölesi, EV şarj sistemleri ve güneş enerjisi uygulamalarında kullanılan güvenilir bir komponenttir. Chassis mount montajıyla kurulum yapılmakta olup, 19.2VAC'de işletme, 4.8VAC'de bırakma gerekliliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 166 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 4.8 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 600VAC, 30VDC - Max