AZ2800-2A-240AE
40A MINIATURE POWER RELAY
Seri / Aile Numarası
AZ2800
AZ2800-2A-240AE Hakkında
AZ2800-2A-240AE, American Zettler tarafından üretilen 40 Amper miniature güç rölesidir. 240VAC bobini ile çalışan bu rölede DPST-NO (2 Form A) kontak yapısı bulunmaktadır. Silver Cadmium Oxide (AgCdO) kontak malzemesi kullanılmıştır. Tam selüler tasarımı ile güvenli çalışma sağlar. 25 ms işletme ve bırakma süresi ile hızlı anahtarlama özellikleri vardır. -40°C ile +65°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. EV şarj sistemleri ve güneş enerjisi uygulamalarında kullanılan bu rölede, 192 VAC işletme voltajı ve 48 VAC bırakma voltajı belirtilmiştir. Maksimum 600VAC veya 30VDC'de anahtarlama yapabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 16.7 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 240VAC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 192 VAC
Must Release Voltage 48 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 600VAC, 30VDC - Max