AVS336M63F24B-F
CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
AVS336M63F
AVS336M63F24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AVS336M63F24B-F, 33 µF kapasitansı ve 63V nominal voltajı ile tasarlanan Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen, otomotiv, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. 9.1Ω ESR değeri ile 120Hz'de 45mA, 10kHz'de 76.5mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve radial SMD paket formatına sahip bu kondansatör, hassas elektronik devrelerde kararlı güç dağılımı sağlar.
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 76.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V