AVS336M2AG24B-F
CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
AVS336M2AG24B
AVS336M2AG24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AVS336M2AG24B-F, 33 µF kapasitans ve 100V dereceli yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. ESR değeri 120Hz'de 8Ohm olarak ölçülmüştür. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. 10kHz'de 153mA, 120Hz'de 90mA ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamalarında kullanılabilir. Bypass ve decoupling uygulamaları için tasarlanmıştır.
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 153 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V