AVS227M10E16B-F
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
AVS227M10E
AVS227M10E16B-F Hakkında
AVS227M10E16B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 220µF kapasiteli, 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, otomotiv, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 2Ω ESR değeri (120Hz) ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunmaktadır. 85°C'de 2000 saat ömür, 425mA ripple akım kapasitesi (10kHz) ile kompakt devre tasarımlarında güvenilir performans sağlar. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv endüstrisinde uygulanabilir.
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 425 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V