AVS227M06D16B-F
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AVS227M06D16B
AVS227M06D16B-F Hakkında
AVS227M06D16B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 220µF kapasiteli, 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile otomotiv, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ve 2.6Ohm ESR değeri ile 120Hz'de belirtilmiştir. 125.8 mA ripple akımı kapasitesine (10 kHz) ve AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. Automotive uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.6Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 125.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 74 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V