AVR128DB48T-I/6LX
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 48VQFN
Paket/Kılıf
48-VFQFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
AVR128DB48
AVR128DB48T-I/6LX Hakkında
AVR128DB48T-I/6LX, Microchip Technology tarafından üretilen 8-bit AVR mikrodenetleyicidir. 128KB Flash program belleğine, 16KB RAM'e ve 24MHz çalışma hızına sahiptir. 48 pin VQFN paketinde sunulan bu bileşen, 1.8V ile 5.5V arasında çalışabilir ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connectivity I²C, SPI, UART/USART
Core Processor AVR
Core Size 8-Bit
Data Converters A/D 18x12b; D/A 1x10b
Mounting Type Surface Mount
Number of I/O 41
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type Internal
Package / Case 48-VFQFN Exposed Pad
Part Status Active
Peripherals Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Program Memory Size 128KB (128K x 8)
Program Memory Type Flash
RAM Size 16K x 8
Speed 24MHz
Supplier Device Package 48-VQFN (6x6)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 1.8V ~ 5.5V