AVEK337M06F24T-F
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AVEK337M06F24T
AVEK337M06F24T-F Hakkında
AVEK337M06F24T-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 330µF kapasitansli, 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD (Surface Mount Device) paketinde sunulan bu komponen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür garantisi ile geliyor. 1.5Ohm ESR değeri ile düşük empedans özelliğine sahiptir. 10kHz'de 222.5mA ripple akım kapasitesi bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile standart endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 222.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 178 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V