AVEK226M16C12T-F
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AVEK226M16C12T
AVEK226M16C12T-F Hakkında
AVEK226M16C12T-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 22 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) paket tipinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 18.1 Ohm ESR değerine sahip olup, 120 Hz'de 30 mA ve 10 kHz'de 37.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile standart endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur. Bileşen şu anda kullanımdan kaldırılmış (obsolete) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18.1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V