AVE476M16D16T-F
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AVE476M16D16T
AVE476M16D16T-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AVE476M16D16T-F, 47µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakete sahip olan bu komponentin nominal çalışma gerilimi 16V olup, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışmaktadır. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ESR değeri 120Hz'de 7.05 Ohm'dur. 10kHz'de 93.75mA, 120Hz'de 75mA ripple akımını tolere edebilir. Toleransı ±20% olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.05Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 93.75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V