AVE107M16E16T-F
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AVE107M16E16T
AVE107M16E16T-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AVE107M16E16T-F, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount paketinde tasarlanan bu komponentin rated voltajı 16V olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% toleransa sahip kondansatör, 3.32Ohm ESR değeri ile 120Hz'de referans alınmıştır. 2000 saat ömür (85°C'de) sağlar. 193.8 mA ripple akımı kapasitesi 10 kHz'de, 155 mA ise 120Hz'de ölçülmüştür. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.32Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 193.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V