ATXMEGA16C4-AU
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 44TQFP
Paket/Kılıf
44-TQFP
Seri / Aile Numarası
ATXMEGA16C4
ATXMEGA16C4-AU Hakkında
ATXMEGA16C4-AU, Microchip Technology tarafından üretilen 8/16-bit AVR tabanlı mikrodenetleyicidir. 16KB Flash program hafızası, 2KB RAM ve 1KB EEPROM ile gömülü sistemler için tasarlanmıştır. 32MHz hızında çalışan bu bileşen, I²C, SPI, UART/USART ve USB dahil olmak üzere çoklu haberleşme arayüzlerini destekler. 16 kanallı 12-bit A/D dönüştürücüsü, PWM, Brown-out Detect/Reset ve Watchdog Timer gibi çeşitli yardımcı özellikleri bulunmaktadır. 1.6V-3.6V geniş beslenme aralığı ve -40°C~85°C çalışma sıcaklığı aralığıyla endüstriyel ve tüketici uygulamalarında kullanılabilir. 44-pin TQFP yüzey montajlı pakette sunulur.
Core Size 8/16-Bit
Data Converters A/D 16x12b
Number of I/O 34
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type Internal
Package / Case 44-TQFP
Part Status Active
Peripherals Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
RAM Size 2K x 8
Speed 32MHz
Supplier Device Package 44-TQFP (10x10)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 1.6V ~ 3.6V