AT94S40AL-25DGI
IC FPSLIC 40K GATE 25MHZ 256BGA
Seri / Aile Numarası
AT94S40AL
AT94S40AL-25DGI Hakkında
Data SRAM Bytes 4K ~ 16K
EEPROM Size 1M x 8
FPGA Core Cells 2304
FPGA Gates 40K
FPGA Registers 2862
FPGA SRAM 18kb
Interface I²C, UART
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 256-LBGA, CABGA
Part Status Obsolete
Program SRAM Bytes 20K-32K
Speed 16 MHz
Supplier Device Package 256-CABGA (17x17)
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V