AT94K40AL-25DQI
IC FPSLIC 40K GATE 25MHZ 208QFP
Paket/Kılıf
208-BFQFP
Seri / Aile Numarası
AT94K40AL
AT94K40AL-25DQI Hakkında
Data SRAM Bytes 4K ~ 16K
FPGA Core Cells 2304
FPGA Gates 40K
FPGA Registers 2862
FPGA SRAM 18kb
Interface I²C, UART
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 208-BFQFP
Part Status Obsolete
Program SRAM Bytes 20K-32K
Speed 18 MHz
Supplier Device Package 208-PQFP (28x28)
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V