ASSR-4120-302E
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Paket/Kılıf
8-DIP Gull Wing
Seri / Aile Numarası
ASSR-4120-302E
ASSR-4120-302E Hakkında
ASSR-4120-302E, Broadcom tarafından üretilen dual SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal röleleridir. 120 mA yük akımı kapasitesi ile 0-400V arasında AC ve DC yüklerini anahtarlamaya uygun hale getirilmiştir. 1.3VDC giriş voltajı ile düşük kontrol güçü gerektiren uygulamalarda kullanılabilir. Surface mount 8-DIP Gull Wing paketinde sunulan bu bileşen, 25 Ohm maksimum on-state direnci ile etkin anahtarlama sağlar. Endüstriyel kontrol, sinyaleme, test ekipmanları ve düşük gücün AC/DC yük kontrol sistemlerinde yaygın olarak uygulanır. Active status ile kullanılabilir durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A) x 2
Load Current 120 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 25 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 8-DIP Gull Wing
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.3VDC
Voltage - Load 0 V ~ 400 V