ASR-SN600D100ZW-LU
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
ASR-SN600D100ZW
ASR-SN600D100ZW-LU Hakkında
ASR-SN600D100ZW-LU, Altran Magnetics tarafından üretilen single phase panel mounted katı hal röle (solid state relay) cihazıdır. SPST-NO (1 Form A) devresi ile çalışan bu röle, 3V ile 32V DC arasındaki giriş voltajında 24V ile 660V arası yükleri kontrol etmek için tasarlanmıştır. 100A yük akımı kapasitesi ile güç uygulamalarında kullanılabilir. AC zero cross çıkış özelliği sayesinde elektromanyetik parazitleri azaltır. Chassis mount tipi ve vida terminali ile panel montajına uygun olup, endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma elemanları, motor kontrolü ve güç dağıtım uygulamalarında kullanım görebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 100 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 3 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 660 V