ASR-SID480D40ZL
DUAL POLE PANEL MOUNTED DC TO AC
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
ASR-SID480D40ZL
ASR-SID480D40ZL Hakkında
ASR-SID480D40ZL, Altran Magnetics tarafından üretilen katı hal rölesine (Solid State Relay) ait dual pole panel mounted modulüdür. DC girişi (4-15VDC) alarak AC çıkış sağlayan bu komponen, 40A yük akımı kapasitesine sahiptir. Zero cross switching özelliği ile AC yükler için EMI/RFI parazitini minimize eder. 24V ile 530V arasında çalışabilen yüksek voltaj aralığı sayesinde endüstriyel kontrol uygulamalarında, ısıtma sistemlerinde, motor kontrolünde ve geç/aç (on-off) anahtarlama işlemlerinde kullanılır. SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonu ile tek kutuplu kontrol sağlar. Chassis mount tipi kasa ile panel entegrasyonu kolay ve güvenlidir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 4 ~ 15VDC
Voltage - Load 24 V ~ 530 V