ASR-SID480D40ZH
DUAL POLE PANEL MOUNTED DC TO AC
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
ASR-SID480D40ZH
ASR-SID480D40ZH Hakkında
ASR-SID480D40ZH, Altran Magnetics tarafından üretilen dual pole panel mounted katı hal röleleridir. SPST-NO (1 Form A) devre yapısında tasarlanan bu komponent, DC to AC dönüşüm uygulamalarında kullanılır. 15-32VDC giriş voltajında çalışan röle, 24-530V arasında AC yük voltajlarına sahip sistemleri anahtarlamak için uygun olup, maksimum 40A yük akımını kaldırabilir. Zero Cross özelliğine sahip çıkış, kontrolü iyileştirmektedir. Chassis mount tipi montaj seçeneği ile endüstriyel kontrol panoları, güç yönetimi sistemleri ve AC anahtarlama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 15 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 530 V