ASR-SI480D10ZW
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
ASR-SI480D10ZW
ASR-SI480D10ZW Hakkında
ASR-SI480D10ZW, Altran Magnetics tarafından üretilen single phase katı hal röleleridir. DC girişli (4-32V) AC çıkışlı (48-530V) tasarımıyla endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılır. 10A yük akımı kapasitesine sahip SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda, zero cross çıkışı sayesinde EMI/RFI parazitlerini minimize eder. Chassis mount ile panel montajına uygun olan bu rölesi, screw terminal bağlantı şekliyle güvenli ve dayanıklı bir bağlantı sağlar. Isı yönetimi için hockey puck paket tasarımı kullanılmıştır. Güç elektronikleri, makine kontrol sistemleri ve otomasyon uygulamalarında tercih edilir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 530 V