ASDXRRX010NG7A5
SENSOR PRESS GAUGE 10" H2O 8DIP
Seri / Aile Numarası
ASDXRRX010NG7A
ASDXRRX010NG7A5 Hakkında
Honeywell ASDXRRX010NG7A5, 10 inç su sütunu (0.72 PSI / 4.96 kPa) maksimum ölçüm aralığına sahip vented gauge basınç sensörüdür. 8-DIP modül paketinde sunulan bu komponent, I²C dijital çıkış ile ölçüm verilerini iletir. ±2% doğruluk oranı ve geniş çalışma sıcaklık aralığı (-20°C ile 105°C) ile farklı ortamlarda kullanılabilir. Sıcaklık kompanzasyonu özelliğine sahip olan sensör, kontrol sistemleri, HVAC uygulamaları, hava akış ölçümü ve basınç izleme gibi endüstriyel uygulamalarda PC kartlara monte edilir. 4.75V-5.25V besleme voltajı ile çalışır ve barbless port tasarımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±2%
Operating Pressure 0.36PSI (2.49kPa)
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Output 12 b
Output Type I²C
Package / Case 8-DIP Module
Part Status Obsolete
Port Style Barbless
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V