ASDXAVX010NGAA5
SENSOR PRESS GAUGE 10" H2O 8DIP
Seri / Aile Numarası
ASDXAVX010NGAA5
ASDXAVX010NGAA5 Hakkında
Honeywell ASDXAVX010NGAA5, 10 inç su sütunu (0.72 PSI / 4.96 kPa) maksimum basınç değerine kadar ölçüm yapabilen vented gauge tipi basınç sensörüdür. 8-DIP modül paketinde sunulan bu sensör, 0.5V ile 4.5V arasında analog voltaj çıkışı sağlar. ±2% doğruluk ve geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-20°C ~ 105°C) ile endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Temperature compensated özelliğine sahip olan komponent, PCB monte edilmeye uygun barbless port stiline ve PC pin termination'a sahiptir. 4.75V ~ 5.25V besleme voltajı ile çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±2%
Applications Board Mount
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 0.72PSI (4.96kPa)
Operating Pressure 0.36PSI (2.49kPa)
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Output 0.5 V ~ 4.5 V
Output Type Analog Voltage
Package / Case 8-DIP Module
Part Status Obsolete
Port Style Barbless
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V